Aktualności

Emirates obsłużą latem 129 kierunków
2022-07-20


129 kierunków od Emirates bez zakłóceń


Linie lotnicze Emirates zapowiedziały, że są przygotowane na obsługę pasażerów zgodnie z rozkładem lotów. Przewoźnik ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich obsłuży latem 129 kierunków, w tym 39 w Europie. Z Emirates możemy zaplanować podróż nie tylko do Dubaju, ale także na Malediwy, do Singapuru, Indii, Tajlandii, Malezji, RPA, Kenii czy Australii. W rozbudowanej siatce połączeń znajdziemy też loty do USA i Argentyny.


Biometryczna odprawa

W celu zapewnienia płynności ruchu lotniczego Emirates współpracuje z różnymi podmiotami oraz wprowadza liczne udogodnienia, jak możliwość biometrycznej odprawy paszportowej po przylocie i przed odlotem lub opcję bezpłatnej odprawy online na urządzeniach stacjonarnych lub mobilnych.


A380 na trasach do Europy

W odpowiedzi na wysoki popyt pasażerów do obsługi połączeń Emirates włączyły dwupokładowe Airbusy A380. Największe samoloty pasażerskie na świecie obsłużą ponad 30 europejskich połączeń. Pomimo dużego natężenia ruchu bez zmian realizowane są wszystkie usługi oraz serwis pokładowy dla pasażerów wszystkich klas. Podróżujący w Business Class i First Class zachęcani są do skorzystania z bezpłatnych przejazdów w ramach usługi szoferskiej.Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART