Wyjazdy integracyjne i motywacyjne

Podróże "incentive" - przyjemne z pożytecznym drogą do sukcesu Twojej firmy Departament imprez "incentive" Bankowego Biura Podróży TravelBank poleca swoje usługi.

Pojęcie znane w świecie biznesu jako incentive travel tłumaczone jest na język polski jako wyjazd motywacyjny (ang. incentive, po polsku pobudka, podnieta, premia).

To unikalna forma podróżowania, która odgrywa strategiczną rolę w firmie w stosunkach z pracownikami i klientami. Wyjazdy takie organizowane są dla określonej grupy, poszczególnych pracowników firmy lub jej klientów.

Nadzwyczajna podróż o niestandardowych atrakcjach jest finałem przemyślanego programu motywacyjnego. Jest nie tylko nagrodą dla personelu lub klientów, ale również elementem pozwalającym na osiągnięcie zamierzonego przez firmę celu np.: wzrostu obrotów, zmniejszenia kosztów, etc.

W zależności od wielkości firmy i jej charakteru TravelBank organizuje grupowe lub indywidualne wyjazdy incentive. Grupowe wyjazdy są częściej stosowane przez duże firmy z uwagi na większy zasięg i efektywność akcji promocyjnej. W grupie panuje większe poczucie bezpieczeństwa, a ponadto tworzą się i umacniają nieformalne związki pomiędzy pracownikami, przez co humanizuje się firmę. Wyjazdy indywidualne są wygodniejsze i częściej stosowane w mniejszych firmach z ograniczonym budżetem. Podróże indywidualnych osób łatwiejsze są do zrealizowania i włączenia w prywatne plany pracowników. Łatwiej też dostosować program do wieku i charakteru osób.

Dlaczego podróże są korzystniejsze niż nagrody pieniężne?

  • Dla pracodawcy w finalnym rozrachunku jest to tańsza forma nagrody dla pracownika / klienta. Trudniej jest bowiem zrobić wrażenie na pracowniku nagrodą pieniężną, którą on odnosi zawsze do swojego dochodu. Zwrot na kapitale takiej inwestycji sięga niejednokrotnie kilkuset procent. Podróże incentive połączone są często ze szkoleniem, co pozwala na ich zaliczenie do kosztów uzyskania przychodu,
  • Wyjazdy są łatwiejsze w wypromowaniu. Trudno jest w promocji odnosić wielkość nagrody pieniężnej do zarobków lub też wymieniać w jaki sposób nagroda może być spożytkowana. Do kampanii promocyjnej programu incentive, z nagrodą w formie podróży, można odnieść się do sfery ludzkich emocji, marzeń i atutów danego kraju, do którego następuje wyjazd,
  • Wyjazdy lepiej zapadają w pamięć. Gotówka zostaje zużyta na podstawowe  potrzeby i zostaje szybko zapomniana,
  • Z nagrody w postaci podróży zwycięzcy są dumni. Jako laureaci nagrody pieniężnej często muszą zatajać ten fakt przed współpracownikami, aby nie wzbudzać zawiści,
  • Wyjazd jest celem, który bardziej niż gotówka motywuje do większych poświęceń,
  • Wyjazd jako motywacja kreuje zwyczaje, które pozostają nawet po zakończeniu programu,
  • Wyjazd jako nagroda nie wywołuje odruchu chęci rekompensaty finansowej  w przypadku konieczności przerwania programu motywacyjnego,
  • Nagroda w formie wyjazdu nie wywołuje u pracownika poczucia winy i żalu. Jest ona celem z gatunku "przyjemności" a nie "konieczności ekonomicznych",  więc w przypadku jej nieotrzymania nie ma uszczerbku w budżecie pracownika,
  • Wyjazdy jako nagrody stawiają pracodawcę w sytuacji korzystnej w stosunku do konkurencji, gdyż program wiąże pracownika z konkretną firmą. Nagrody pieniężne nie odgrywają tak silnej roli jak wizja spędzenia kilku upojnych dni w niezapomniany sposób.stwem.

Oferty wyjazdów TravelBank są "szyte na miarę", dostosowane do wymagań i budżetu firmy, uwzględniają cele, jakie mają być osiągnięte w procesie motywacji pracowników (lub klientów).

Wybór kraju wyjazdu wynika m. in. z poziomu cen, planowanego terminu, charakteru wyjazdu, cech demograficznych uczestników, historii dotychczasowych wyjazdów w firmie, możliwości transportowych.

Program i cena budowane są po otrzymaniu pełnej informacji od kompetentnych osób z firmy na temat możliwości finansowych oraz oczekiwań. TravelBank prowadzi z firmą uczciwe rozmowy, podczas których ujawnia pełne koszty imprezy wg uzgodnionej listy świadczeń i ustala poziom własnej marży. W ten sposób wyklucza się możliwość stosowania nieuzasadnionych narzutów i zawyżanie finalnej ceny wyjazdu.

Realizacja każdej imprezy oparta jest na ustaleniach pisemnych zawierających oprócz szczegółowego programu i ustalonej ceny również warunki rozliczeń z podaniem terminów płatności depozytów, kolejnych wpłat oraz warunków anulacji.

TravelBank gwarantuje profesjonalną obsługę i zapewnia sukces przedsięwzięcia. Dzięki fachowemu personelowi z ponad 10-letnim doświadczeniem w organizacji imprez turystycznych oraz współpracy z renomowanymi partnerami za granicą specjalizującymi się w organizacji imprez "incentive" jesteśmy pewni, że podróże motywacyjne organizowane dla Państwa pracowników lub klientów będą niezapomnianym sukcesem.

Jeżeli jesteście Państwo naszym klientem, gratulujemy dobrego wyboru. Jeżeli pragniecie Państwo zostać naszym klientem i podpisać z nami umowę, proszę wypełnić formularz i przesłać go do nas. Po otrzymaniu formularza natychmiast skontaktujemy się z Państwem.


Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna