Aktualności

2022-06-23

Holenderskie linie KLM wprowadzają nową koncepcję kabiny pośredniej pomiędzy klasą ekonomiczną i biznes. Kabina Premium Comfort będzie dostępna na trasach międzykontynentalnych już od końca lipca 2022 roku i ma zapewnić pasażerom wyższy komfort i dodatkowe usługi w przystępnej cenie.

2022-06-23

Port lotniczy w Gdańsku im. Lecha Wałęsy pod 3 latach rozbudowy otworzył pirs zachodni Terminalu T2. Nowy terminal w znacznym stopniu podwyższy komfort obsługi pasażerów, szczególnie tych spoza strefy Schengen.

2022-06-22

Polskie Linie Lotnicze LOT na lato 2022 przygotowały wiele nowych połączeń. W sezonie wakacyjnym polecimy z Warszawy do Kairu i Baku. Przywrócone zostaną loty z Krakowa do Nowego Jorku, a mieszkańcy Podkarpacia zyskają bezpośrednia połączenia do Chorwacji.

.
2022-06-22

W ramach realizacji planu zrównoważonego rozwoju Lufthansa Group wdraża szereg innowacji, które mają na celu obniżenie emisji dwutlenku węgla. Przewoźnicy zrzeszeni w ramach grupy inwestują m.in. w nowoczesne, ekologiczne samoloty oraz wykorzystanie zrównoważonego paliwa lotniczego (SAF).


2022-06-22

Wybór Air Canada Premium Economy gwarantuje większy komfort podróży oraz szereg udogodnień szczególnie ważnych podczas długich lotów międzykontynentalnych do USA i Kanady.

2022-05-27
Belgijskie linie ogłosiły letnią siatkę połączeń. Latem 2022 z Brussels Airlines odwiedzimy m.in.: Maroko, Egipt, Burkinę Faso czy Ghanę.
2022-05-26
Linie lotnicze Austrian Airlines, po przerwie wywołanej pandemią, przywracają loty do Los Angeles. Austriacki przewoźnik realizuje już loty na wschodnie wybrzeże USA do Chicago i Nowego Jorku. Loty do Los Angeles będą realizowane sezonowo.
2022-05-19
Jedne z najpopularnijeszych linii lotniczych w Ameryce Północnej z siedzibą i węzłem przesiadkowym w Chicago. Poznaj ofertę przewoźnika, którego najczęściej wybierają Amerykanie.
2022-05-16
Program lojalnosciowy PartnerPlusBenfit to okazja dla osób podróżujących liniami Lufthansa, SWISS, Austrian Airlines, Brussels Airlines, Air Canada i innymi liniami partnerskimi na uzyskanie dodatkowych korzyści. Punkty przyznawane za zrealizowane połączenia można bowiem wymieniać na liczne nagody i bonusy.
2022-05-15
Nowatorska metoda odprawy biometrycznej dostępna jest już na lotnisku w Hamburgu. Z usługi, dostępnej także przy kontroli bezpieczeństwa i odprawie paszportowo-bagażowej, skorzystają pasażerowie linii zrzeszonych w sojuszu Star Alliance: Lufthansy, Swiss i Austrian Airlines.


Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART