Wyjazdy wakacyjne

Bankowe Biuro Podróży TravelBank włączyło organizację wyjazdów wakacyjnych do zakresu kompleksowej obsługi firm, gdyż pragnie, aby klienci, którzy przez cały rok podróżują służbowo z TravelBank, mieli świetnie zorganizowane bezproblemowe udane wakacje, aby dobrze wypoczęli przed kolejnym etapem ciężkiej pracy.

Jako uzupełnienie oferty biznesowej TravelBank oferuje szeroki wybór wyjazdów wakacyjnych:
 
  • "szyte na miarę" wyjazdy dopasowane do najbardziej wyrafinowanych gustów i życzeń, z uwzględnieniem konkretnych terminów, zamiłowań i przyzwyczajeń klientów, w dowolnym zakątku świata
  • wczasy w Polsce oparte o hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, uzdrowiskowe  i odnowy biologicznej
  • pakietowe pobyty zagraniczne w oparciu o oferty znanych i wiarygodnych krajowych i zagranicznych biur podróży. TravelBank współpracuje między innymi z: ITAKA, Neckermann, Rainbow Tours. Oferujemy wioski turystyczne Club Med i domy wakacyjne sieci Interhome
  • podróże poślubne - wygodny prezent dla nowożeńców: voucher na wyjazd krajowy lub zagraniczny w dowolnej kwocie
wyjazdywakacyjne.jpgKorzystanie z banku ofert TravelBanku to oszczędność czasu, a więc i pieniędzy. W jednym miejscu znajduje się cała wiarygodna oferta turystyczna. Wystarczy tylko skonkretyzować swoje potrzeby, a pracownicy TravelBanku doradzą optymalne rozwiązania. W TravelBanku znajdują się oferty na każdą kieszeń.

W pakiecie ofert znajdują się wyjazdy z możliwością gry w golfa, tenisa, jazdy na koniach, specjalne kluby dla osób samotnych, szukających towarzystwa, farmy piękności, ośrodki dla rodzin z dziećmi (z bezpłatną opieką nad dziećmi), dla miłośników nurkowania, sportów ekstremalnych i... spokojnego wypoczynku.

TravelBank nie dodaje marży ani opłat rezerwacyjnych do cen ustanowionych przez producentów ofert, sprzedaje wyjazdy wg cennika ustanowionego przez poszczególne biura podróży, z którymi współpracuje. Ceny w TravelBanku nie różnią się więc od cen pakietowych stosowanych w innych biurach podróży.

Oferty "szyte na miarę" są kalkulowane na indywidualnych zasadach, cena wynika z sumy zamówionych usług oraz ich standardu.

Dokumenty podróży są dostarczane pod wskazany przez klienta adres.

Jeżeli pragniecie Państwo zarezerwować wyjazd wakacyjny, proszę wypełnić formularz i przesłać go do nas. Po otrzymaniu formularza natychmiast skontaktujemy się z Państwem.


Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna