Aktualności

Air Canada Premium Economy
2022-06-22Air Canada Premium Economy


Postaw na komfortową podróż podczas lotów międzykontynentalnych do USA i Kanady. Pasażerowie linii Air Canada, którzy wybrali Premium Class mogą liczyć na priorytetowy boarding oraz 2 szt. bagażu rejestrowanego. Dodatkowo na pokładzie czeka wygodna poduszka, koc, a także zestaw kosmetyków oraz osobiste środki do dezynfekcji rąk i chusteczki antyseptyczne. Podróżujący Premium Economy zyskują też 125% mil kwalifikacyjnych Air Canada Altitude™ oraz dostęp do Maple Leaf™ Lounge za 25 USD w Kanadzie.


Długi lot tylko w wygodnym fotelu


Kanadyjski przewoźnik w klasie Premium Economy zapewnia szersze fotele z większym odchyleniem (17,8 cm). Odległości między podłokietnikami jest zależna od modelu samolotu i waha się od 50,8 cm w Boeingu 777-300 do 45,7 cm w Airbusie A330-300. Wygodne siedzisko w klasie premium ma rozstaw 96,5 cm, co pozwala na swobodne rozłożenie fotela. Siedziska mają też regulowany zagłówek.


Posiłki na pokładzie


W Premium Economy Air Canada oferuje zestaw posiłków, w tym uprzednio wybrany przez pasażera oraz przekąskę z pokładowego Bistro. Na życzenie pasażera dostępne są też posiłki specjalne. Wśród napojów znajdą się napoje bezalkoholowe (woda, kawa herbata, cola, piwo imbirowe) i alkoholowe: wina białe i czerwone.Rozrywka pokładowa


Za rozrywkę pokładową odpowiada system nowej generacji wyposażony w osobisty telewizor z ekranem dotykowym o podwyższonej rozdzielczości (11 cali w Boeingu 787-8 lub 10,4 cali w Boeingu 777-300). Pojedyncze gniazdo audio umożliwia skorzystania z własnego zestawu słuchawkowego lub udostępnianego przez personel pokładowy. Pasażerowie Premium Economy mogą skorzystać także z portu USB oraz osobistej lampki do czytania.
Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART