Aktualności

Letni rozkład lotów Lufthansy
2022-05-10
Lufthansa na lato 2022

Letni rozkład lotów niemieckiego przewoźnika obejmuje połączenia do popularnych wakacyjnych kurortów, jak i mniej oczywistych, ale godnych zainteresowania miast i regionów. Wśród letnich połączeń Lufthansy znajdą się trasy europejskie i międzykontynentalne, łącznie 160 kierunków z Monachium i Frankfurtu.


Aktywny wypoczynek w Skandynawii

Na liście wakacyjnych kierunków Lufthansy znajdziemy loty do norweskiego Bergen i Stavanger. Dwie miejscowości słynną z niesamowitych fiordów, skalistych klifów i okazji do wielu górskich wycieczek. Warto oprócz piękna otaczającej przyrody znaleźć chwilę na zapoznanie się z historią regionu i zasmakować lokalnych przysmaków, w szczególności ryb z portowego targu.


Peloponez, bułgarskie plaże, czy Baleary?


Wakacje to przede wszystkim czas na odpoczynek. Idealne warunki na urlopowe leniuchowanie znajdziemy, rezerwując loty do Warny. Bułgarskie wybrzeże od lat cieszy się dużą popularnością wśród turystów z Polski. Na nie mniejszą uwagę zasługują połączenia na Peloponez. W letniej siatce połączeń Lufthansy znajdziemy loty do Kalmaty. Urokliwe miasteczko znane jest na całym świecie z charakterystycznego gatunku oliwek kalamata oraz doskonałej oliwy z oliwek. Alternatywą dla greckich i bułgarskich plaż jest hiszpańska Minorka. Wyspa z archipelagu Balearów od lata gwarantuje świetne warunki na letni wypoczynek: słoneczną pogody, szafirową wodę i przysmaki hiszpańskiej kuchni.


Tajlandia, azjatycki raj

Jeśli wolimy wypoczywać z dala od Europy, doskonałym wakacyjnym wyborem będzie Tajlandia. Z Lufthansą polecimy do stolicy kraju Bangkoku. Miasta, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością. Stolica zachwyci wspaniałymi świątyniami Buddy, dawną drewnianą zabudową, pływającymi targami, ale też nowoczesną dzielnicą biznesowo-handlową. Plaże w Bangkoku będą idealną okazją na złapanie pięknej opalenizny i odpoczynek w cieniu palm.

Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART