Aktualności

Konkurs
2019-06-19
Szanowni Państwo,
Bankowe Biuro Podróży „Travelbank” Sp. z o.o. wspólnie z Lufthansą zaprasza na konkurs wiedzy o liniach lotniczych należących do Lufthansa Group!

1) Od którego roku Swiss Airlines wprowadzi klasę Ekonomiczną Premium na rejsach międzykontynentalnych?
a) 2019
b) 2021
c) 2026

2) Od 1 maja ruszyła sprzedaż nowej klasy Ekonomicznej Premium Brussels Airlines. Ile foteli mieści ta nowa osobna kabina dla pasażerów rejsów północnoatlantyckich?
a) 21
b) 10
c) 35

3) W 2018 linie lotnicze należące do Lufthansa Group obsłużyły więcej pasażerów niż jakakolwiek inna linia lotnicza. Ilu pasażerów przewiozły razem linie lotnicze z grupy Lufthansa w 2018 r.?
a) 10 milionów
b) 142 miliony
c) 250 milionów

4) Prosimy wymienić miasto w Kanadzie do którego 29 kwietnia Austrian Airlines uruchomiły codzienne połączenie:
a) Vancuver
b) Toronto
c) Montreal5) Jak się nazywają taryfy internetowe, które umożliwiają pasażerom surfowanie online podczas rejsów międzykontynentalnych Lufthansy?
a) NetWings
b) FlyNet
c) FlySky

6) Linie lotnicze Lufthansa Group oferują firmom program lojalnościowy PartnerPlusBenefit. Jak długo są ważne punkty w tym programie?
a) 1 rok
b) 3 lata
c) 5 lat
7) Na jakie korzyści mogą liczyć firmy zapisane do programu PartnerPlusBenefit (wymień min. 2 korzyści)

Serdecznie zapraszamy do podróży liniami lotniczymi należącymi do Lufthansa Group i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!!!
Odpowiedzi na pytania konkursowe, uprzejmie prosimy przesyłać na adres email: konkurs@travelbank.com.pl do 09 lipca 2019 roku !!!
Wszyscy zwycięzcy otrzymają od nas informację o wygranej zwrotnie na adres email do 15 lipca!


Szczegóły: Regulamin konkursu dostępny w Bankowym Biurze Podróży „Travelbank” Sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 142 B, 02 – 305 Warszawa

pko.gif

Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART