Aktualności

Konkurs Travelbanku i Grupy Lufthansa!
2018-07-05


Szanowni Państwo,

Bankowe Biuro Podróży „Travelbank” Sp. z o.o. wspólnie z Lufthansą zaprasza na konkurs wiedzy o liniach lotniczych należących do Lufthansa Group!

Wśród prawidłowych odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjne vouchery do salonu kosmetycznego SPA w Warszawie!

1) W letnim rozkładzie lotów Austrian Airlines powróciły połączenia do Tokyo.
Ile razy w tygodniu przewoźnik będzie realizował te połączenia?

a) 5
b) 10
c) 15

2) Brussels Airlines oferuje własny program lojalnościowy, szczególnie przyjazny podróżom rodzinnym. Jaka jest jego nazwa?

a) PartnerPlusBenefit
b) Loop

3) W sezonie letnim 2018 linie Lufthansa uruchomiły nowe połączenia z kolejnego miasta w Polsce – Łodzi. Ile polskich lotnisk obsługują linie lotnicze Lufthansa

a) 3
b) 5
c) 9

4) Od sezonu letniego 2018 linie lotnicze Lufthansa wprowadziły nową elastyczną taryfę do Ameryki Północnej, umożliwiającą podróż tylko z bagażem podręcznym. Podaj nazwę tej taryfy?

a) Flex
b) Go
c) Light

5) Linie lotnicze Swiss słyną ze znakomitych saloników biznesowych zlokalizowanych w Zurychu, głównym hubie przesiadkowym. Na których terminalach są usytuowane?

a) A,E,D
b) C,X,L
c) B,P,D

6) Linie lotnicze Brussels Airlines są jednym z przewoźników, którym można zaplanować podróż do Afryki. Do ilu portów lotniczych latają linie Brussels Airlines?

a) 15
b) 26
c) 35

7) W 2017 linie należące do Lufthansa Group pobiły rekord w liczbie pasażerów do/z Polski. Ilu pasażerów w przybliżeniu łącznie przewiozły Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss Airlines oraz Brussels Airlines?

a) ponad 2,5 miliona
b) ponad 1 milion
c) ponad 5 milionów

8) Linie lotnicze zrzeszone w Lufthansa Group oferują firmom program lojalnościowy. Jaka jest nazwa tego programu i na jakie korzyści mogą liczyć firmy zapisane do programu (wymień min. 3 korzyści)?

Serdecznie zapraszamy do podróży liniami lotniczymi należącymi do Lufthansa Group i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Odpowiedzi na pytania konkursowe, uprzejmie prosimy przesyłać na adres email: konkurs@travelbank.com.pl do 16 lipca 2018 roku.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają od nas informację o wygranej zwrotnie na adres email do 16 sierpnia!


Regulamin konkursu dostępny w Bankowym Biurze Podróży „Travelbank” Sp. z o.o.,
Al. Jerozolimskie 142 B, 02 – 305 Warszawapko.gif

Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART