Aktualności

Nowości w rozkładzie Austrian Airlines 2024/2025
2024-06-28

Austrian

Austrian Airlines ogłosił zimowy rozkład połączeń, w którym znajdą się trasy europejskie i międzykontynentalne. Zimną 2024/2024 polecimy z austriackim przewoźnikiem m.in. do:


Ivalo (IVL) to nowość w zimowym rozkładzie lotów Austrian Airlines, oferująca podróżnym możliwość poznania uroków północnych rejonów Finlandii, kultury Lapończyków oraz dziewiczych terenów tundry i obserowania zorzy polaranej.  Loty będę obsługiwane w każdą sobotę od stycznia do marca 2025 roku.


Kittilä (KTT) i Rovaniemi (RVN) w Finlandii, które zostały dodane do rozkładu lotów Austrian Airlines w zeszłym roku zimowym, będą ponownie oferowane na przełomie 2024/2025 roku.


Boston (BOS), Bremen (BRE) i Tbilisi (TBS), kierunki, które zostały dodane do letniego rozkładu lotów Austrian Airlines i zyskały dużą popularność wśród podróżnych będą kontynuowane w zimowym rozkładzie lotów.


Austrian Airlines zwiększy także częstotliwość rejsów do Bangkoku (BKK) z siedmiu do nawet 13 tygodniowo. Oferowanie lotów do Nowego Jorku (JFK), Montrealu (YUL) i na Malediwy (MLE) również wzrośnie do pięciu lotów tygodniowo.


Boeing 787-9. Nowy Servus w powietrzu.


Linie lotnicze Austrian Airlines do obsługi połączeń międzykontynentalnych wprowadziły Boeinga 787-9 Dreamliner. Wydajny model samolotu dalekiego zasięgu posiada większe schowki bagażowe, nowoczesny system oświetlenia, dostęp do internetu oraz wyjątkowo duże okna, zwiększające komfort podróży. Dzięki elektronicznemu przyciemnianiu możliwe jest regulowanie nasłonecznienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami podróżnego.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna