Aktualności

SWISS ogłasza zimowy rozkład połączeń
2024-06-28
Ze SWISS do Waszyngtonu

Zimowy rozkład lotów SWISS


W zimowym rozkładzie połączeń na sezon 2024/2025 rok szwajcarskie linie SWISS zaoferują 93 kierunki lotów. Połączenia będą realizowane z dwóch hubów przesiadkowych linii w Zurychu i Genewie. Znad Jeziora Zuryskiego polecimy do 65 miejsc w Europie i zarezerwujemy 23 połączenia w ramach rejsów międzykontynentalnych. Z Genewy SWISS obsłuży 22 trasy w Europie i jedną destynację międzykontynentalną do Nowego Jorku. Nowy rozkład zacznie obowiązywać od 27 października 2024 roku do 29 marca 2025 roku.


Zimowy rozkład lotów SWISS


W zimowej siatce połączeń SWISS będzie kontynuował rejsy z Zurychu do Waszyngtonu D.C. Zwiększona zostanie też liczba rejsów do Los Angeles, San Francisco, Miami.  Z ajatyckich tras częściej zarezerwujemy loty do Szanghaju. Z popularnych europejskich tras ze SWISS polecimy na lotnisko Londyn Gatwick (LGW), do Kluż-Napoki w Rumunii, Koszyc na Słowacji oraz Genewy i Oslo.


Flota SWISS z technologią AeroSHARK


Flota Boeingów SWISS 777-300ER została w pełni wyposażona w technologię AeroSHARK. Aerodynamiczną powłokę, inspirowaną skórą rekina, zastosowano na kadłubach wszystkich samolotów dalekiego zasięgu 777-300ER. Innowacyjne rozwiązanie w znacznym stopniu pozwoliło na zmniejszenie zużycie paliwa oraz emisji CO2 podczas lotu.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna