Aktualności

Nowość! Innsburck w siatce połączeń PLL LOT
2024-06-28
innsbruck

Z LOT do Innsbrucka już od 29 listopada


LOT ogłosił pierwszy nowy kierunek w zimowym rozkładzie rejsów. Do siatki połączeń narodowego przewoźnika dołączą loty z Warszawy do Innsbrucka. Pierwszy rejs zaplanowano na 29 listopada 2024 roku. Połączenia będą realizowane do 28 marca 2025 roku w każdy piątek.


Rozkład lotów


Wyloty Warszawy do Innsbrucka zaplanowano na godzinie 10:25. Loty ze stolicy Tyrolu na lotnisko Chopina będą realizowane o 13:35 czasu lokalnego. Lot potrwa 1,5 godziny. Połączenie obsłuży samolot Boeing 737.


Nowe kierunki w siatce LOT


Innsbruck jest kolejnym nowym kierunkiem po Oradei, Taszkencie, Rijadzie w siatce połączeń narodwego przewoźnika. Jak stwierdził Michał Fijoł, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT: (...) Planując rejsy do austriackiego serca sportów zimowych, odpowiadamy na potrzeby naszych pasażerów. Innsbruck oferuje nie tylko doskonałe warunki narciarskie, ale także wiele atrakcji kulturalnych i turystycznych. Jesteśmy pewni, że nowe połączenie spotka się z dużym zainteresowaniem.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna