Aktualności

Brussels Airlines z klasą biznes na trasach krótkiego i średniego zasięgu
2024-04-09
Brussels Airlines

Brussels Airlines z Business Class na trasach krótkiego i średniego zasięgu


Brussels Airlines postanowiły rozszerzyć ofertę Business Class na trasach krótkiego i średniego dystansu. Działania przewoźnika są odpowiedzią na zainteresowanie pasażerów wyższymi klasami podróży.


Co oferuje Business Class?


Korzyści płynące z zakupu biletu w Business Class zaczynają się jeszcze przed wejściem na pokład. Podróżni mogą swobodnie zarządzać rezerwacją w przypadku zmiany planów. Przed podróżą i w trakcie przesiadki podróżujący w Business Class mają bezpłatny dostęp do saloników lotniskowych. Pasażerów obowiązują także większe limity bagażowe. W Business Class na pokład można zabrać 2 sztuki bagażu podręcznego po 8 kg każdy oraz 2 sztuki bagażu rejestrowanego po 32 kg każda. Na lotnisku na podróżnych czeka dedykowane stanowisko odprawy oraz pierwszeństwo w dostępie do punktów kontroli bezpieczeństwa. Z kartą pokładową Business Class pierwsi wejdziemy też na pokład. Po dotarciu do portu docelowego bagaże pasażerów Business Class dostarczone zostaną w pierwszej kolejności. Business Class na trasach krótko i średniodystansowych wyróżnia wolny środkowy fotel.


Udogodnienia na pokładzie Business Class


Kabina Buiness Class to przede wszystkim wygodny fotel, który po rozłożeniu zamienia się w łóżka o długości dwóch metrów. Rozrywka pokładowa wyświetlana jest na 15,6-calowym ekranie HD. Podróżni otrzymują także zestaw słuchawkowy tłumiący hałas. Na podróżnych czeka też wyborne menu i duży wybór win i belgijskich piw.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna