Aktualności

Z United Airlines do Marrakeszu, Medelin i na Cebu
2024-04-09
United Airlines

United Airlines do 134 miejsce w 67 krajach


United Airlines w sezonie letni zaoferuje swoim podróżnym nowe kierunki. Wśród połączeń znajdą się loty łączące lotnisko Newark pod Nowym Jorkiem z Marrakeszem, japoński port lotniczy Tokio Narita z Cebu na Filipinach oraz Houston z kolumbijskim Medellin. United Airlines  jako jedyna amerykańska linia zaoferuje tak różnorodny i rozbudowany rozkład połączeń.


Rejsy z USA do Maroka


Historyczny rejs United Airlines, łączący Stany Zjednoczone z Marrakeszem wystartuje już 24 października i będzie realizowany trzy razy w tygodniu.


Połączenia z Japonii na Filipiny


United Airlines rozszerzy swoje wpływy także w rejonie Azji Południowo-Wschodniej. Od 31 lipca 2024 przewoźnik uruchomi całoroczne rejsy łączące Tokio z wyspą Cebu na Filipinach.


Loty z Houston do Medelin


Po raz pierwszy w historii United Airlines poleci z Houston bezpośrednio do Medellin w Kolumbii. Codzienne rejsy będą realizowane od 27 października.


United Airlines do Chin i Korei Płd. i Portugalii


W rozkładzie United Airlines od 23 maja znajdziemy także loty z Newark do Porto w Portugalii. Połączenia będą realizowane dwa razy dziennie. Oprócz tego z United Airlines będzie można zaplanować cztery razy w tygodniu loty z Los Angeles do Szanghaju. Loty zostaną wznowione od 29 sierpnia. Z Miasta Aniołów polecimy także dwa razy dziennie do Hongkongu od 26 października. Chętni na podróż do stolicy Korei Południowej mogą zarezerwować loty z San Francisco do Seulu dwa razy dziennie. Całoroczne połączenie będzie dostępne od 25 października.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna