Aktualności

Lufthansa Allegris już od maja 2024 roku
2024-03-19

Lufthnasa Allegris


Pierwszy samolot z wyposażeniem Allegris już od maja 2024


Nowe miejsca, nowe usługi – oraz wiele innych dodatkowych opcji, które sprawią, że podróż będzie jeszcze bardziej komfortowa. Tym jest właśnie Lufthansa Allegris. Już w maju 2024 roku pierwszy samolot A350-900 Lufthansy z nową koncepcją klas podróży pokona trasę z Monachium do Vancouver.


Jakie udogodnienia czekają na podróżnych Business Class?


Przestrzeń w obrębie Klasy Biznes zaplanowano na wzór apartamentu. Komfort i prywatność podróżnych zapewni wysoka obudowa foteli sięgająca do 114 cm, dodatkowo poszerzone zostaną same siedzenie w obrębie ramion. W porze snu lub odpoczynku, każdy z foteli można rozłożyć do pozycji dwumetrowego łóżka. Do dyspozycji podróżnych jest też zestaw rozrywki pokładowej z 17-calowych ekranem i słuchawkami z funkcją redukcji szumów. Istnieje też możliwość podłączenia prywatnych urządzeń przez Bluetooth.


Premium Economy w nowej odsłonie


Klasę Premium Class w wersji Allegris wyróżnia wygodny fotel zintegrowany z twardą obudową, która zapewnia swobodną regulację oparcia. Siedzenia posiadają też dodatkową przestrzeń w obrębie ramion i możliwość rozłożenia podnóżka. Rozrywka pokładowa wyświetlana jest na 15,6-calowym monitorze. W zestawie pasażerowie otrzymają też słuchawki z opcją redukcji szumów.


Jakie usługi zyskają podróżni Economy Class?


Klasa ekonomiczna z wyposażeniem Allegris zapewnia komfortowe ergonomiczne fotele z regulowanymi zagłówkami. Rozrywka pokładowa wyświetlana jest na nowoczesnych monitorach 4K. W ramach usług dodatkowych oprócz standardowych miejsc podróżni mogą zarezerwować siedzenia z większą przestrzenią na nogi lub pustym miejscem obok.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna