Aktualności

SWISS poleci do Waszyngtonu i Toronto
2023-10-27
Samolot SWISS

Nowe kierunki SWISS do USA, Kanady i po Europie


W rozkładzie SWISS na lato 2024 znajdziemy dwie nowe trasy międzykontynentalne i dwie krótkodystansowe. Samoloty A330 połączą Zurych z Waszyngtonem i Toronto, natomiast mniejsze maszyny A220 obsłużą rejsy na Słowację do Koszyc i rumuńskiej Kluż-Napoki.


Rozkład lotów do Waszyngtonu i Toronto


Połączenia do Waszyngtonu będą realizowane codziennie od 28 marca 2024 roku. Wylot z Zurychu przewidziano na godz. 13:00, a lądowanie w Waszyngtonie na godz. 16:20 czasu lokalnego. Rejs powrotny z USA wystartuje o godz. 20:45 i dotrze do Zurychu o godz. 10:50 następnego dnia. Od 10 maja 2024 roku SWISS uruchomi także połączenia do Toronto. Loty do stolicy prowincji Ontario będą obsługiwane codziennie z wyjątkiem poniedziałków i środy. Rejsy obsłuży Airbus A330.


Większa częstotliwość


W letnim rozkładzie SWISS zyskają także podróżujący do San Francisco, Los Angeles, Montrealu, Hongkongu, Szanghaju i Singapuru. Latem 2024 roku rejsy do każdego z tych kierunków będą się odbywać się codziennie, czyli znacznie częściej niż w bieżącym roku.


Codzienne do Koszyc i Kluż-Napoki


W letniej siatce połączeń SWISS znajdą się też połączenia do Kluż-Napoki w Rumunii i Koszyc na Słowacji. Rejsy będą realizowane trzy razy dziennie.Mapa strony | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych | Nota prawna