język polski język angielski język niemiecki

Położenie

Jesteśmy usytuowani w granicach Starego Miasta. Niepowtarzalny klimat stylowej kamienicy od samego progu udziela się naszym gościom. Zapoznamy Cię z nowym miejscem, zadbamy o Twój ciężki bagaż.

Zakwaterowanie

Oferuje swoim gościom stylowe a zarazem nowocześnie zaprojektowane pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe pokoje.W każdym z nich znajduje się w pełni wyposażona łazienka z prysznicem. Każdy gość może w swoim pokoju korzystać z darmowego internetu oraz telewizji. Niektóre pokoje są również przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Wyposażenie

W każdym pokoju znajduje się TV oraz dostępne łącze internetowe (bezpłatne). Dla gości bez własnych komputerów osobistych mamy dostępny darmowe stoisko internetowe przy recepcji. Na życzenie gościa, recepcja udostępnia gościom: żelazko, suszarkę, deskę do prasowania.

Wyżywienie

W cenę noclegu jest również wliczone smaczne i bogate śniadanie, które daje naszym gościom siły na długie godziny zwiedzania naszego pięknego miasta. W ramach śniadań oferujemy: sery, wędliny, warzywa, jajecznica, parówki, tosty francuskie, twarożek, naleśniki, płatki śniadaniowe, soki, kawa, herbata, kakao.

Rezerwuj hotel

  Liczba nocy:
Hotel Akira Bed&Breakfast, Wrocław
Data przyjazdu
(RRRR-MM-DD):
Data wyjazdu
(RRRR-MM-DD):
  kalendarz
  kalendarz
Liczba pokoi: Osób w pokoju: Łóżka: Waluta:
Nie palący   Palący   Bez preferencji

powered by PTQV.NET