Aktualności

Bezpośrednie rejsy z Polski do Pekinu
2012-02-16


PLL LOT uruchomił bezpośrednie połączenie z Warszawy do Pekinu1854* PLN. Pierwszy rejs odbędzie się dnia 29 maja 2012 roku.
Przeloty do Pekinu będą się odbywać na pokładzie samolotu Boeing 767-300ER. Całkowita pojemność samolotu to 247 miejsc (w tym 18 w klasie biznes). Menu dla pasażerów podróżujących klasą biznesową zostało przygotowane przez Roberta Sowę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z naszej oferty napojów bezalkoholowych oraz alkoholowych (wliczając w to szeroki wybór międzynarodowych win). Komfort lotu zapewnią Państwu wygodne fotele. - komfortowe, szybkie, bez przesiadek i w atrakcyjnej cenie - już od  W Boeingu 767-300ER jest 229 miejsc w klasie ekonomicznej usytuowanych w 33 rzędach w konfiguracji 2-3-2. Fotele w klasie ekonomicznej mają rozmiary: 81cm szerokości, 43cm – długość oparcia, 14cm nachylenie. Podczas lotu zapewnimy Państwu rozrywkę wyświetlając filmy na wspólnym ekranie umieszczonym ponad Państwa głowami. W klasie ekonomicznej oferujemy szeroki wybór posiłków, napojów bezalkoholowych oraz międzynarodowych i krajowych gazet.

W niedalekiej przyszłości (2012) bezpośrednie loty do Pekinu będą realizowane przez jeden z najszybszych i najbardziej komfortowych samolotów na świecie -  B787 “Dreamliner” (pojemność 250 siedzeń). Innowacyjny system oświetlenia na pokładzie zmniejszy dyskomfort związany ze zmianą stref czasowych w dalekich podróżach. Dzięki zaawansowanemu systemowi przyciemniania okien pasażer będzie decydował o dopływie światła z zewnątrz.

pko.gif

Mapa strony  |   Polityka prywatności  |   Nota prawna

Projekt i wykonanie QBE-ART